Team

Schoolleiding en medewerkers

Schoolleiding

Directeur
Dhr. R. Schuurman
r.schuurman@osgs.nl

Plv. directeur
Dhr. W.F.C. Schnoor
w.schnoor@osgs.nl

Coördinatoren

Jaarlaagcoördinatoren
mw. P. Willems (leerjaar 1 bb/kb)
p.willems@osgs.nl

dhr. J. Gibbs (leerjaar 2 bb/kb)
j.gibbs@osgs.nl

dhr. R. Ausma (leerjaar 3 bb/kb)
r.ausma@osgs.nl

dhr. H. Steinhart (leerjaar 4 bb/kb)
h.steinhart@osgs.nl

mw. F. Hagenbeek (leerjaar 1 t/m 4 mavo)
f.hagenbeek@osgs.nl

Expressiecoördinator
dhr. M. Heeneman
m.heeneman@osgs.nl

Sportcoördinator
dhr. J. Louissen
j.louissen@osgs.nl

Topsportcoördinator
dhr. N. van Strijdhoven
n.vanstrijdhoven@osgs.nl

Medewerkers leerlingbegeleiding

Decaan
Dhr. J.H. Korthals Altes
j.korthalsaltes@osgs.nl

Zorgcoördinator
Mw. S. Thiel
s.thiel@osgs.nl

Voorzitter ZAT
Mw. drs. E.J. Wijburg, MSc
l.wijburg@osgs.nl

Orthopedagoog

Mw. M. Hillen, MSc
m.hillen@osgs.nl

Remedial teacher
Mw. W. Oppelaar
w.oppelaar@osgs.nl

Onderwijs Assisterende Dienst

Onderwijsondersteuner
Mw. I. Bras
i.bras@osgs.nl

Mw. J. Kil
j.kil@osgs.nl

Assistent leerlingbegeleider bovenbouw en verzuimcoördinator bb/kb/tl
dhr. G. Koopman
g.koopman@osgs.nl

Onderwijsassistent sectoren
mw. O.M. van Keulen
o.vankeulen@osgs.nl

dhr. J. van Spriel
j.vanspriel@osgs.nl

dhr. S. Witteveen
s.witteveen@osgs.nl

Mediatheek

Mediathecaris
Mw. P.H. van der Bruggen
mediatheek@osgs.nl

Medewerker mediatheek
Mw. M.J. Hekman
m.hekman@osgs.nl

Roosterzaken

Dhr. L. Boutens
l.boutens@osgs.nl

Dhr. M. van Vuuren (dagrooster)
m.vanvuuren@osgs.nl

Stafbureau

Administratie

Leerlingenadministratie

Mw. H. Selekij
h.selekij@osgs.nl

Dhr. J. Huitema
j.huitema@osgs.nl

Applicatiebeheerder Magister
Mw. H. Selekij
h.selekij@osgs.nl

Receptie
Mw. M. van der Maat
m.vandermaat@osgs.nl

Mw. J. Schuitemaker
j.schuitemaker@osgs.nl

Facilitaire dienst

Conciërges
Dhr. N. Achalhi
n.achalhi@osgs.nl

Dhr. H. van Herpen
h.vanherpen@osgs.nl

Dhr. J. Robinson
j.robinson@osgs.nl

Toezichthouder
Dhr. L. Schreuders
fac@osgs.nl

 

Docenten

AAG
Dhr. G.P. van Aarnhem
g.vanaarnhem@osgs.nl

AKI
Mw. M. Akkermans
m.akkermans@osgs.nl

AUR
Dhr. R. Ausma
r.ausma@osgs.nl

AZF
Dhr. E. Azzarouali
f.azzarouali@osgs.nl

BEC
Dhr. R. Benschop
r.benschop@osgs.nl

BLB
Mw. B. Blanken
b.blanken@osgs.nl

BLW
Dhr. W.P.J.M. Blankwater
w.blankwater@osgs.nl

BRM
Mw. M. Brouwer
m.brouwer@osgs.nl

DUL
Dhr. L.A.C. Durgaram
l.durgaram@osgs.nl

EIJ
Mw. J. Eikelboom
j.eikelboom@osgs.nl

GAV
Dhr. V. de Gast
v.degast@osgs.nl

GEF
Dhr. F. Gebhardt
f.gebhardt@osgs.nl

GIJ
Dhr. J. Gibbs
j.gibbs@osgs.nl

HAT
Dhr. A.M. van Haarst
t.vanhaarst@osgs.nl

HAF
Mw. F.E. Hagenbeek
f.hagenbeek@osgs.nl

HEC
Dhr. M. Heeneman
m.heeneman@osgs.nl

HEP
Dhr. P. Heijne
p.heijne@osgs.nl

HEM
Mw. M. van Hemert
m.vanhemert@osgs.nl

HEN
Mw. K. Hermanns
k.hermanns@osgs.nl

HOJ
Dhr. J. Holtkamp
j.holtkamp@osgs.nl

HON
Dhr. H. van der Hoop
h.vanderhoop@osgs.nl

HOA
Mw. A. Hoogmoed
a.hoogmoed@osgs.nl

JAD
Dhr. D. Jagdewsing
d.jagdewsing@osgs.nl

JOB
Mw. B. Jobse
b.jobse@osgs.nl

KHM
Dhr. M. el Khalki
m.elkhalki@osgs.nl

KLA
Dhr. A. Klein Onstenk
a.kleinonstenk@osgs.nl

KOJ
Dhr. J.H.A.P. Korthals Altes
j.korthalsaltes@osgs.nl

KRJ
Mw. J. Kramer
j.kramer@osgs.nl

KUA
Dhr. M. Kuijl
m.kuijl@osgs.nl

LAF
Mw. F. Lakbiach
f.lakbiach@osgs.nl

LEE
Mw. A.L. van Leeuwen
e.vanleeuwen@osgs.nl

LIO
Mw. A.P. Lioe-Anjie
a.lioeanjie@osgs.nl

LOJ
Dhr. J. Louissen
j.louissen@osgs.nl

LOR
Dhr. J. Loutfi
r.loutfi@osgs.nl

MAS
Mw. S. Mahdavi
s.mahdavi@osgs.nl

NIA
Dhr. A. Nijenhuis
a.nijenhuis@osgs.nl

NUJ
Dhr. J. Nugteren
j.nugteren@osgs.nl

POE
Dhr. E. van der Pol
e.vanderpol@osgs.nl

ROS
Mw. S. Rog
s.rog@osgs.nl

RON
Mw. N. Romijn
n.romijn@osgs.nl

SHM
Dhr. M. Schellingerhout
m.schellingerhout@osgs.nl

SEG
Dhr. G. Sessink
g.sessink@osgs.nl

SLS
Mw. S. Slootweg
s.slootweg@osgs.nl

STH
Dhr. H. Steinhart
h.steinhart@osgs.nl

STE
Dhr. A. Stens
a.stens@osgs.nl

STA
Dhr. A.J. Stoffels
a.stoffels@osgs.nl

STN
Dhr. N. van Strijdhoven
n.vanstrijdhoven@osgs.nl

THS
Mw. S. Thiel
s.thiel@osgs.nl

TIA
Mw. A. Tijhuis
a.tijhuis@osgs.nl

VEU
Mw. S.F. Veldhuizen
s.veldhuizen@osgs.nl

VES
Mw. S. van Velthoven
s.vanvelthoven@osgs.nl

VEJ
Dhr. J.A. Veltman
j.veltman@osgs.nl

VEL
Mw. C.A.J. Verbeek
l.verbeek@osgs.nl

VEK
Dhr. M. Verstappen
m.verstappen@osgs.nl

VOE
Dhr. E.J.H. de Vogt
e.devogt@osgs.nl

VRH
Dhr. H. de Vries
h.devries@osgs.nl

VRS
Mw. S. Vroegop
s.vroegop@osgs.nl

WEB
Dhr. A. van de Weerd
b.vandeweerd@osgs.nl

WIN
Mw. K. de Wildt
k.dewildt@osgs.nl

WIP
Mw. P.M.M. Willems
p.willems@osgs.nl

WIM
Mw. M.S.E. Wilson
m.wilson@osgs.nl

ZAM
Dhr. M. Zaagougui
m.zaagougui@osgs.nl

ZOM
Mw. M.M.P. van Zon
m.vanzon@osgs.nl