OVZ erkend leerbedrijf

Op 19 februari is het OVZ erkend als leerbedrijf voor de MBO opleidingen onderwijsassistent niveau 4 en sport & bewegen. Dit betekent dat wij studenten van deze opleidingen stages aanbieden die hun het echte werkveld laten leren kennen. Op dit moment is hier al een stagiaire werkzaam van de opleiding onderwijsassistent. Zij deed twee jaar geleden eindexamen op onze school en is nu terug in een heel andere rol. Het is heel leuk voor onze leerlingen om via deze studenten kennis te maken met het MBO. Zo krijgen ze meteen een beeld van het reilen en zeilen op het MBO.
Momenteel werken we ook aan een erkenning als leerbedrijf voor de opleidingen ICT en facilitaire dienstverlening. Op die manier kunnen we nog meer studenten een stageplaats aanbieden. Hopelijk zien we in de toekomst meer van onze oud-leerlingen terug.